21.jpg

FORD MYKEY

Технологія Ford MyKey дозволяє водієві програмувати та призначати на його ключ обмеження основних параметрів, таких як швидкість, гучність аудіо системи, нагадування про ремені безпеки, блокування можливості відключення систем безпеки. Ця інноваційна технологія полягає в забезпеченні власнику спокою, а водію та пасажиру підвищенні безпеки.

22.jpg

FORD SYNC

Ford SYNC є однією з найпередовіших технологій розроблених Ford, які використовуються в Ford Fiesta. Ця технологія дозволяє керувати музичним плеєром і здійснювати та приймати телефонні дзвінки за допомогою простих голосових команд (без підтримки української мови). Система дозволяє відтворювати треки через USB-порт, MP3-плеєр або навіть мобільний телефон з Bluetooth.

23.jpg

Освітлення салону, для більш сучасного інтер'єру

М'яке червоне світло непомітно підкреслює інтер'єр Fiesta і додає теплу, привітну і стильну атмосферу у вашому автомобілі.

24.jpg

Додатковий комфорт з регульованими сидіннями та підігрівом

Якими б не були погодні умови на вулиці, ви можете почуватися комфортно в Fiesta. Передні сидіння повністю регульовані, так, що водій або пасажир зможе встановити положення, яке ідеально підходить для вас. У варіанті з підігрівом передніх сидінь, Ви зможете зігрітися навіть в найхолоднішу погоду.

25.jpg

Встановіть комфортну для себе температуру

З електронним автоматичним контролем температури (EATC), ви можете просто вибрати точну внутрішню температуру яка вам подобається, і система підтримуватиме її.

26.jpg

Проекційні галогенні фари

Ці високоефективні фари з удвічі більшою інтенсивністю, проектують набагато довший промінь світла ніж звичайні галогенні фари, при цьому використовуючи на третину менше енергії.

27.jpg

Fiesta освітлює ваш шлях до дверей

Коли ви приїдете додому вночі, просто блимніть фарами і функція Home Safe буде залишати фари увімкненими 30-секунд, після цього, освітлюючи Ваш шлях від автомобіля.

28.jpg

Складувані дзеркала заднього виду

Для того щоб уникнути випадкових ушкоджень, опційні складувані дзеркала, автоматично складаються всередину, коли автомобіль заблокований (або, звичайно, коли ви використовуєте перемикач регулювання дзеркал). В складеному стані, вони також захищають стильні інтегровані показники повороту.

29.jpg

Очистіть вітрове скло швидко, з функцією Quickclear

Ця розумна функція призначена, для швидкої розморозки вітрового скла морозним ранком. Просто натисніть кнопку, і система підігріву в лічені секунди розморозить скло, навіть якщо температура надворі нижче нуля.

 
31.jpg

Безключовий доступ

Система доступу без ключів Ford Keyless System, дозволяє відкривати і закривати Ваш автомобіль, без потреби в діставанні ключів з кишені або сумки. Ідеальне рішення, якщо у Вас зайняті руки

32.jpg

Запуск двигуна з кнопки

Ford Power Fiesta автоматично визначає наявність в салоні унікального ключа, навіть якщо він знаходиться в кишені або сумці. Так-що просто натисніть кнопку запуску двигуна Ford Power і він оживе.

33.jpg

Ідеально-чистий звук

Опційна високо-технолігічна аудіо-система Sony включає в себе вісім преміум аудіо-динаміків, це не тільки дозволить вам насолоджуватися улюбленою музикою коли ви за кермом, вона також відображає інформацію про поточний трек

34.jpg

Простий і безпечний рух назад з вбудованою камерою

Бордюри, низькі стіни, діти, що граються - камера заднього виду покаже вам усе, що знаходиться позаду транспортного засобу, на дисплей інтегрований в приладову панель. Крім того, для легшого паркування відображатимуться віртуальні лінії, які допоможуть маневрувати і паркуватись в тісних місцях. Камера заднього виду включається автоматично при включенні передачі заднього ходу.

35.jpg

Датчики, що полегшують паркування

Розроблені, щоб допомогти вам паркуватися більш впевнено, опційні датчики для паркування, допоможуть вам оцінити відстань між вашим автомобілем і перешкодами ззаду. Коли датчик виявляє об'єкт, вони активують звукові сигнали, що підсилюються що-ближче ви наближаєтесь до перешкоди.

36.jpg

Легке маневрування та управління

Електричний підсилювач рульового керування (EPAS) полегшує кермування під час паркування або маневрування на малих швидкостях. Водночас, ця сучасна система посилює відчуття впевненості та абсолютного контролю над автомобілем по мірі збільшення швидкості. На відміну від традиційних підсилювачів, що безперервно функціонують та споживають енергію й паливо, наша система EPAS втручається лише за необхідності, тим самим сприяючи покращенню економічності та заощадженню експлуатаційних витрат.

37.jpg

Круїз-контроль робить далекі поїздки більш спокійними

Використовуючи органи управління на кермі, ви можете задавати, збільшувати або зменшувати бажану швидкість автомобіля. Ця система обіцяє вам додатковий комфорт та меншу стомлюваність за кермом, особливо у далекій подорожі.

 
 
Bookmark & Share