ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

Transit може похвалитися цілою низкою передових технологій. Усі вони створені, щоб допомагати вам працювати розумніше та ефективніше. Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

2-1.jpg

Паркування без проблем і полегшений рух заднім ходом

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist у новому Transit здатна без жодних зусиль спрямувати ваш автомобіль на місце для паркування. Ця розумна технологія, доступна в моделях з автоматичною коробкою передач, робить процес паркування простим, як ніколи. Після активації ви просто обираєте сторону дороги. Коли система знайде придатне для паркування місце, вона автоматично скерує туди автомобіль, а вам залишиться лише керувати педалями акселератора і гальма та перемикати передачі. Нову камеру заднього виду встановили у верхній частині нового Transit, щоб забезпечити покращену видимість усього, що відбувається позаду вашого авто. На вбудованому у центральну консоль дисплеї відображаються об’єкти, які ви могли не помітити. Крім цього, система виводить віртуальні лінії, що допоможуть припаркуватися у найвужчих місцях. Камера вмикається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

2-2.jpg

Підсилювач рульового управління, що реагує у будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового управління автоматично підлаштовується під вашу швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль.

2-3.jpg

Бачить, що наближається з будь-якого боку

Крихітна панорамна камера у передній частині автомобіля передає поліекранне зображення на багатофункціональний дисплей вашого Transit, щоб ви могли бачити автомобілі, велосипедистів або пішоходів, які наближаються з будь-якого боку автомобіля. Ця передня ширококутна камера просто безцінна, коли ви виїжджаєте з вузького паркувального місця або на переповнену дорогу з обмеженою оглядовістю.

2-4.jpg

Передова система, що допомагає триматися своєї смуги руху

Система утримання авто в смузі руху Lane Keeping System використовує камеру стеження, яка фіксує випадковий виїзд за межі смуги руху. Функція Lane Keeping Aid застосовує допоміжне зусилля до рульового управління, щоб допомогти вам повернутися на свою смугу. Якщо ваше колесо торкається лінії розмітки або узбіччя, система Lane Keeping Alert попереджає вас за допомогою вібрації керма та візуальної індикації. Ця технологія автоматично деактивується на швидкості нижче 64 км/год, або її можна відключити вручну.

2-5.jpg

Круїз-контроль, який автоматично вимикає і перезапускає двигун вашого Transit

Система адаптивного круїз-контролю з функцією Stop-and-Go дозволяє вам обирати швидкість, яку має підтримувати автомобіль. Коли вбудований радіолокаційний датчик виявить попереду транспортний засіб, швидкість буде знижено для дотримання заданої дистанції. Система навіть здатна повністю зупинити автомобіль у щільному потоці транспорту. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система забезпечить збільшення швидкості до заданого значення.

2-6.jpg

Зміна режиму відповідно до умов

Система вибору режимів керування дозволяє вам визначати, як Transit буде справлятися з певним завданням чи типом поверхні. На вибір доступні режими Normal (звичайний), Slippery (рух слизькою дорогою), Mud/Rut (рух бездоріжжям), Tow (буксирування) та новий режим EcoMode, який забезпечує максимальну економію пального.

2-7.jpg

Впевненість у мінливих умовах

Коли рух ускладнений, ніщо не зрівняється з упевненою динамікою повного привода. Інтелектуальна система повного привода, доступна для деяких версій Transit, дозволяє більш плавно і впевненіше рухатися складними поверхнями.

 

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМНІСТЬ

Ford Transit створений з прицілом на більшу потужність, кращу економічність та чутливість. Лінійка досконалих двигунів допоможе вам повністю пристосувати Transit до своїх потреб. А перелік технологій, що включає технологію вимкнення двигуна Auto Start/Stop і функцію контролю прискорення Acceleration Control, допомагає максимізувати економію пального водночас зі зниженням викидів.

3-1.jpg

Присадка, що усуває забруднення

Система вибіркової каталітичної нейтралізації використовує AdBlue® (рідину на базі сечовини і води) для перетворення оксиду азоту NOx, що міститься у відпрацьованих газах, на азот і воду. Після цього сажовий фільтр видаляє з вихлопної системи автомобіля понад 99% твердих часток. Для належної роботи бак для AdBlue® Вашого дизельного двигуна Ford EcoBlue має бути заповнений рідиною AdBlue®. У разі надмірного зниження рівня рідини спалахують відповідні системні попередження.

3-2.jpg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Коли ви зупиняєтеся перед світлофором або двигун вашого автомобіля працює на частоті обертання холостого ходу у тягнучці, ця технологія здатна автоматично вимикати двигун. Коли ви будете готові продовжити рух, просто натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як зазвичай (у моделях з АКПП для цього слід відпустити педаль гальма) — і двигун запуститься знову. Система Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де допоможе зекономити до 10% пального.

3-3.jpg

6-ступенева трансмісія економить пальне

Ford Transit оснащений 6-ступеневою механічною коробкою передач, яка забезпечує підвищену економічність та ефективність. Набравши достатньо високу швидкість. просто увімкніть 6-ту передачу і починайте економити пальне під час руху. Ви помітите, що передачі перемикаються швидко і плавно.

3-4.jpg

Функція контролю прискорення Acceleration Control допомагає економити у поїздках

Ця інноваційна функція контролює ступінь прискорення залежно від завантаженості вашого автомобіля. У результаті економія пального залежно від вашого стилю водіння може сягати 15%. Крім того, технологія зменшує швидкість зношення двигуна, гальм і шин та інших компонентів.

 

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Кабіна Ford Transit створена для забезпечення надійності, практичності і комфорту. Продуманий дизайн кабіни включає багато місць для зберігання. Спеціально підібрані матеріали здатні витримати найважчі види робіт і дозволяють комфортно почуватися під час далеких поїздок.

4-1.jpg

Інформаційно-розважальна система SYNC 3. Гучний зв’язок без зайвих зусиль

Ford SYNC 3 – досконала система, що дозволяє залишатися на зв’язку і керувати телефоном, відтворенням музики та роботою навігаційної системи. Ви можете обрати як голосові команди, так і керування за допомогою 8-дюймового кольорового сенсорного екрана, що підтримує жести змахування та зведення/розведення пальців для простої і зрозумілої навігації. Функція інформування про поточні дорожні умови Live Traffic допоможе Вам уникати заторів. Крім цього, для виклику списку місцевих ресторанів достатньо просто вимовити «Я голодний».

4-2.jpg

Бокові дзеркала, що самі себе захищають

Із метою уникнення випадкових пошкоджень дзеркала з електроприводом при паркуванні складаються. Крім того, у складеному назад стані вони захищають стильні вбудовані покажчики повороту.

4-3.jpg

Система Ford Easy-Fuel

Система заправки пальним Ford Easy-Fuel із захистом від наповнення неправильним видом пального. Ця корисна технологія практично унеможливлює наповнення бака вашого авто пальним іншого виду, тому що некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка відсутня, вам не доведеться більше торкатися брудної кришки.

8-4.jpg

Додатковий комфорт завдяки підігріву сидінь з регулюванням положення

Як би холодно не було на вулиці, ви завжди можете зігрітися у вашому авто. Пропоновані як опція передні сидіння з підігрівом і регулюванням положення дозволяють гарантувати, що ви зможете працювати в комфортних умовах навіть взимку.

 

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Ford Transit оснащений численними досконалими системами і передовими технологіями, створеними для захисту пасажирів і вантажу. Система запобігання зіткненням із системою виявлення пішоходів використовує радар, допомагаючи зменшувати ймовірність зіткнення. Крім того, система захисту від перекидання Roll Stability Control допоможе вам зберігати стійкість, а система контролю тиску в шинах та сучасні системи сигналізації допоможуть захистити ваш фургон, вантаж та інструменти.

5-1.jpg

Постійний захист від перекидання

Розроблений компанією Ford унікальний датчик кутової швидкості нахилу допомагає системі захисту від перекидання забезпечувати контакт коліс із поверхнею, зокрема в умовах, коли центр ваги розташований високо, а також при проходженні поворотів на ділянках, де внутрішнє узбіччя розташовано вище за зовнішнє.

5-2.jpg

Система попередження у випадку проколу шини

Якщо під час руху тиск в будь-якій із Ваших шин почне знижуватися, система контролю тиску в шинах Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) негайно попередить про прокол за допомогою індикатора на комбінації приладів.

5-3.jpg

Функції контролю, що адаптуються до вашого навантаження

Система адаптивного контролю навантаження Adaptive Load Control змінює параметри системи підтримання курсової стійкості (ESC) з урахуванням загальної маси вантажу, який перевозить ваш Transit. Завдяки цьому забезпечується керованість і курсова стійкість як порожнього, так і повністю завантаженого автомобіля.

5-4.jpg

Надійний контроль положення причепа

Визначивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб дати змогу вирішити проблему, таким чином підсилюючи контроль за процесом буксирування. Система уповільнює автомобіль шляхом зниження крутного моменту двигуна та плавного підвищення гальмівного зусилля на всіх колесах.

5-5.jpg

Допомагає вам зберігати контроль

Система Curve Control виявляє занадто велику швидкість під час проходження повороту і здатна різко зменшити крутний момент двигуна та застосовувати гальмівне зусилля до окремих коліс, допомагаючи утримувати безпечний рівень контролю над автомобілем.

 

ПРАКТИЧНІСТЬ

Ford Transit оснащений численними продуманими функціями, які допоможуть вам працювати розумніше та ефективніше. Для вашого вантажу тут доступні 15,1 куб. м об’єму. А бокові вантажні двері з електроприводом і оснащені замком задні двері з кутом відкривання 270° забезпечують легкий, як ніколи, доступ у вантажний відсік.

6-1.jpg

Покращена видимість

У задній частині даху встановлений новий потужний світлодіодний верхній ліхтар. Він дозволяє працювати ще довгий час після заходу сонця. А розумна система автоматично вимкне світло у разі зниження заряду акумуляторної батареї, щоб ви гарантовано могли дістатися додому після довгого дня.

6-2.jpg

Потрібно відбуксирувати додатковий вантаж?

Якщо для вашої роботи потрібен тягово-зчіпний пристрій, ви можете замовити його у заводському виконанні як опцію. А якщо потреба у використанні тягово-зчіпного пристрою виникне вже після придбання автомобіля, його можна легко замовити у якості аксесуара, а професійний монтаж виконає ваш дилер Ford. В обох випадках буде активовано систему контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Assist.

6-3.jpg

Яскравіше освітлення вантажного відсіку для полегшення завантаження

Ліхтарі освітлення вантажного відсіку входять у стандартну комплектацію. Крім того, при потребі ви можете замовити надзвичайно яскраве світлодіодне освітлення, що пропонується як опція.

6-4.jpg

Фіксація дверей, відкритих на кут 236°

Для максимального полегшення завантаження і розвантаження задні двері можна заблокувати, відкривши їх на кут 270°. Добре помітні наклейки на внутрішніх кромках дверей відбивають світло, попереджаючи інших учасників дорожнього руху про наявність автомобіля. Навіть закривання дверей стало ще легшим, оскільки удосконалені отвори для відведення повітря запобігають створенню підвищеного тиску у вантажному відсіку.

6-5.jpg

Зручний доступ у фургон

У задній бампер інтегрована широка нековзка підніжка, яка полегшує доступ у вантажний відсік та забезпечує додаткову зручність при завантаженні вручну.