Безпека та захист

Оснащений цілою низкою засобів безпеки, Galaxy створений, щоб забезпечити Вам і Вашим пасажирам найвищий рівень захисту.

1.jpg

Системи безпеки задіюються миттєво та скоординовано

Передова інтелектуальна система захисту Intelligent Protection System контролює цілу низку функцій для забезпечення максимального захисту Вас і Ваших пасажирів. Жорсткий кузов Galaxy здатний поглинати удари, а сидіння з удосконаленою технологією пасків безпеки знижують ризик травми у разі аварійної ситуації.

ford-galaxy-eu-bh14125-16x9-2880x1621-sideview-silver-ol.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Система захисту пішоходів

Передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist із системою виявлення перехожих Pedestrian Detection виявляє попереду на дорозі транспорт і пішоходів, або тих, хто міг би вийти на транспортну частину, і попереджує Вас про їх присутність. Якщо Ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця нова технологія покликана полегшити тяжкість зіткнення, або допомогти уникнути його зовсім. Вона функціонує на швидкостях до 80 км/год (50 миль/год).

ford-galaxy-eu-FordGalaxy2015_16-16x9-2160x1215-ol-dark-galaxy-parked-near-a-historic-house.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Допомога під час заднього ходу

Абсолютно нова технологія виявляє наближення стороннього транспорту, коли водій дає задній хід із місця паркування, дає звукове попередження і посилає світловий сигнал у відповідне дзеркало заднього виду.

ford-galaxy-eu-bh14122-16x9-2880x1621-headlight-ol.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Передні вогні, що допомагають бачити за поворотами

Динамічні світлодіодні передні вогні Ford із системою автоматичного регулювання потоку світла видають чіткий і надзвичайно яскравий потік світла, що автоматично підлаштовується до різних дорожніх умов. Також до комплектації входять ходові вогні денного світла, а традиційні блимальні вогні вказівників повороту змінено на світлодіодні стрічки, які послідовно миготять, щоб покращити видимість для інших водіїв. Також варто вказати, що світло системи Glare-Free High Beam автоматично підлаштовується, не засліплюючи при цьому інших водіїв, і повторює вигини дороги, що дозволяє краще бачити, огинаючи повороти.

ford-galaxy-eu-3_GAL_34898_R_36064-16x9-2880x1621-frontview-white-galaxy-ol.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Передова система допомоги руху в смузі руху

Система утримання авто в смузі руху Lane Keeping System використовує камеру стеження, яка фіксує виїзд за межі смуги руху. Після чого система попередження про виїзд за межі своєї смуги руху Lane Keeping Alert попередить Вас шляхом вібрації керма та виведення на дисплей попередження. Якщо Ви відреагуєте повільно або не відреагуєте зовсім, функція Lane Keeping Aid полегшить керування, щоб допомогти Вам знову зайняти коректне місце в смузі руху. Технологія розроблена для застосування на багаторядних дорогах (на зразок магістралей), тому вона автоматично деактивується при швидкостях нижче 65 км/год, або може бути деактивована вручну.

ford-galaxy-eu-Ford_Galaxy_FordGalaxy_TitaniumXPowerShiftAuto180PS2-litreTDCiinMagneticSilver_04-V1-16x9-2160x1215-ol-dark-galaxy-cruising-in-countryside.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Додаткова сила при екстреному гальмуванні

Система екстреного гальмування Emergency Brake Assist допомагає Вашому авто розвинути максимальну ефективність гальмування у разі екстреної ситуації. Вона контролюється системою динамічної стабілізації руху Electronic Stability Programme, яка фіксує силу, з якою Ви натиснули на гальма, і за необхідності автоматично її збільшує.

ford-galaxy-eu-FordGalaxy2015_16-16x9-2160x1215-ol-galaxy-titanium-x.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Безпека для Ваших дітей

В усі три сидіння другого ряду вмонтована система кріплення дитячих сидінь ISOFIX.

a221429f1c26933a8335f4e929f48c77_867x488.jpg

Дзеркала, які бачать те, чого не бачите Ви

Система інформування про присутність транспорту у сліпій зоні видимості (BLIS) допоможе Вам безпечніше змінювати смугу завдяки радарним датчикам, що сканують сліпі зони з обох боків Вашого автомобіля. Якщо вони виявляють транспорт, який не бачите Ви, у відповідному дзеркалі заднього виду починає світитися помаранчевий індикатор-попередження. У системі BLIS також застосована цілком нова технологія, Cross Traffic Alert.