Про компанію

На сьогоднішній день компанії Фрунзе-Авто є Офіційним дилером 10 брендів і протягом 18 років є незмінним лідером в Харківській області з продажу, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування найпопулярніших марок в Україні. 28 850 наших клієнтів вже вибрали компанію Фрунзе-Авто, що б купити у нас авто і ще більше колличество клієнтів, які обслуговуються на наших сервісних станціях.

Компанія ФРУНЗЕ-АВТО розпочала свою співпрацю з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. - офіційнім імпортером автомобілів Ford в Україні в 2011 році та відкріла автосалон з продажу та сервісного обслуговування автомобілів ФОРД.

Автосалон ФОРД Фрунзе-Авто пропонує:
- Широкий вибір автомобілів по брендам, моделям, кольоровою гаммою та комлектацією в центрі міста;
- На всі автомобілі надається офіційна гарантія від дистриб'ютора;
- Ознайомчий Test-drive авто в міських умовах;
- Продаж автомобілів в КРЕДИТ, ЛІЗИНГ і Страхування за спеціальними вигідними для Вас умовами провідними компаніями партнерами;

- Кваліфікована консультація атестованим та сертифікованим персоналом
- Допомога в оформленні документів в ДАІ за 2 години.
- Обмін Вашого старого автомобіля на новий з доплатою (trade-in);
- Накопичувальна дисконтна система на повторне придбання авто, сервіс, запчастини;

Сертифікований сервісний центр Форд в Харковi оснащений професійним обладнанням рекомендованим авто виробником і є одним з сучасних в місті Харковi  пропонує:

- офіційний гарантійний і повний цикл післягарантійного обслуговування авто Ви можете зробити в сертифікованому сервісному центрі на сучасному обладнанні, рекомендованому заводами-виробниками;
- відзначені нагородами висококваліфіковані атестовані фахівці;
- тюнінг і величезний асортимент додаткового обладнання;
- Установка додаткового обладнання і ГБО без втрати гарантії Вашого авто;
- широкий спектр оригінальних запчастин за ціною виробника;
- сучасний рихтувально-малярський цех з новітнім обладнанням;
- автомийка, чистка салонів і полірування кузовів авто.
- постійно діюча накопичувальна дисконтна програма лояльності клієнтів.

Вiдбулося вiдкриття нового концептуального автоцентру Ford у Харковi за адресою Героїв Працi 2Г, побудованого за усіма вимогами імпортера, де нашим клієнтам стало ще комфортніше. Саме задоволений клієнт є головний критерій в оцінці успіху і професіаналізма компанії.
Ми вдячні нашим клієнтам за довіру і докладемо максимум зусиль для підвищення Вашої задоволеності.

Компанія «Фрунзе-Авто» - офіційний дилер в Харківській області з продажу та сервісного обслуговування автомобілів марки FORD / Форд - мережа автосалонів «Фрунзе-Авто» - представляє Вашій увазі повний модельний ряд легкових і комерційних автомобілів марки FORD: Fiesta, Ecosport, Focus, Focus ST, Focus RS, Нова Kuga, EDGEMondeo, Mondeo Hybrid, Mustang, Transit 2T, Tourneo Connect, Tourneo Courier, Tourneo Custom, Ranger.

Записатися на Тест-Драйв автомобіля Ford

Форд Харьков (10).jpg

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії «Фрунзе-Авто», розташований на площі 1200 м2, за адресою Героїв Працi 2 Г в місті Харкові. Його було збудовано з дотриманням усіх стандартів бренду Ford. В шоурумі салону вільно розміщуються 9 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів, і кафе, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

Форд Харьков (6).jpg

Сервіс «Фрунзе-Авто»  налічує 11 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 20 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

мондео.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Фрунзе-Авто», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Записаться на Тест-Драйв автомобіля Ford проводиться за телефоном

057 714 777 0

Ми завжди раді Вам.